Komoda 01

Komoda VRN 01 je součástí kolekce Verin, která vyniká elegantním a jednoduchým designem. Nábytek Verin z lamina o síle 16 mm... více informací »
Komoda  01
4 058 Kč
Více informací »
Komoda VRN 01 je součástí kolekce Verin, která vyniká elegantním a jednoduchým designem. Nábytek Verin z lamina o síle 16 mm...

Komoda VRN 01 je součástí kolekce Verin, která vyniká elegantním a jednoduchým designem. Nábytek Verin z lamina o síle 16 mm chrání ABS hrany 0,5 mm. Vybírejte z mnoha atraktivních dezénových kombinací (viz varianty produktu). Stříbrné úchytky z tvrzeného plastu dokreslují nadčasový design. Komoda Verin je navíc vybavená 2 praktickými poličkami uvnitř. Dodáváme v demontu. Komoda VRN 01 je součástí kolekce Verin, ze které si hravě poskládáte obývák vašich představ.

Materiál Lamino
Typ komody S dvířky
Kvalitní a oblíbený produkt máte možnost pořídit v pohodě tu na stránkách v sekci komody! Prozkoumejte parádní produkty z této oblíbené kategorie za příznivou cenu. U nás toho najdete mnohem více, u nás v nabídce najdete další zboží značky FORLIVING s.r.o.. Najdete je níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Zlevněný výrobek Komoda 01 od známé značky FORLIVING s.r.o. pořídíte zde opravdu výhodně! Nabídka od 4 058 Kč.