Komoda 03

Komoda Hugo se 2 zásuvkami a 2 dvířky je díky svým menším rozměrům vhodná do každého interiéru. Komodu ze 16 mm silného... více informací »
Komoda  03
3 387 Kč
Více informací »
Komoda Hugo se 2 zásuvkami a 2 dvířky je díky svým menším rozměrům vhodná do každého interiéru. Komodu ze 16 mm silného...

Komoda Hugo se 2 zásuvkami a 2 dvířky je díky svým menším rozměrům vhodná do každého interiéru. Komodu ze 16 mm silného lamina vybírejte z více moderních kombinací dezénu. Uvnitř komody se nachází 2 police. Stříbrné úchytky jsou z tvrzeného plastu. Dodáváme v demontu. Komoda je součástí kolekce Hugo.

Materiál Lamino
Typ komody Kombinované Tento kvalitní a žádaný produkt Komoda 03 máte možnost sehnat rovnou tu na webu umístěný v rubrice komody. Nyní si můžete pořídit akční produkty z této sekce za výborné peníze! Máme toho více, podívejte se taky na další skvělé kousky od výrobce FORLIVING s.r.o.. Výběr toho nejlepšího najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Výjimečný a žádaný kus Komoda 03 od populárního výrobce FORLIVING s.r.o. pořídíte u nás teď za akční cenu. Cena od 3 387 Kč.