Komoda 10

Komoda VRN 10 je součástí kolekce Verin, která vyniká elegantním a jednoduchým designem. Nábytek Verin z lamina o síle 16 mm... více informací »
Komoda  10
Komoda VRN 10 je součástí kolekce Verin, která vyniká elegantním a jednoduchým designem. Nábytek Verin z lamina o síle 16 mm...

Komoda VRN 10 je součástí kolekce Verin, která vyniká elegantním a jednoduchým designem. Nábytek Verin z lamina o síle 16 mm chrání ABS hrany 0,5 mm. Vybírejte z mnoha atraktivních dezénových kombinací (viz varianty produktu). Stříbrné úchytky z tvrzeného plastu dokreslují nadčasový design. Komoda je navíc vybavená celkem 3 praktickými poličkami uvnitř skříněk a 3 zásuvkami. Dodáváme v demontu. Komoda VRN 10 je součástí kolekce Verin, ze které si hravě poskládáte obývák vašich představ.

Materiál Lamino
Typ komody Kombinované
Oblíbený produkt můžete najít zrovna tady na stránkách umístěný v rubrice komody. Připravili jsme pro vás parádní produkty z této oblíbené rubriky ve výprodejové akci! U nás nabízíme více, prozkoumejte u nás taky další kvalitní produkty od dodavatele FORLIVING s.r.o.. Výběr toho nejlepšího najdete níže pod popisem tohoto produktu. Známý výrobce FORLIVING s.r.o. může nabídnout prvotřídní zboží

Tento neodolatelný kus Komoda 10 od oblíbené značky FORLIVING s.r.o. najdete tady teď právě za akční cenu! Teď za akční cenu 7 672 Kč.