Komoda 1D4S

Moderní komoda z lamina s ABS hranamiz kolekce Top Mix. Komodu s plnými dvířky a 4 zásuvkami nabízíme v provedení dub sonoma nebo v... více informací »
Komoda  1D4S
2 582 Kč
Více informací »
Moderní komoda z lamina s ABS hranamiz kolekce Top Mix. Komodu s plnými dvířky a 4 zásuvkami nabízíme v provedení dub sonoma nebo v...

Moderní komoda z lamina s ABS hranamiz kolekce Top Mix. Komodu s plnými dvířky a 4 zásuvkami nabízíme v provedení dub sonoma nebo v kombinaci dub sonoma/bílá (viz varianty produktu). Síla lamina 16mm, síla ABS hrany 0,5mm. Jednoduchá a zároveň velmi atraktivní komoda je ideální pro aktivní jedince, kteří kladou důraz na funkcionalitu a praktický rozměr svého domova. Dodáváme v demontu. Komodu můžete kombinovat s dalšími produkty kolekce Top mix.

Materiál Lamino
Šířka 80 Kvalitní a levný výrobek Komoda 1D4S je k dostání již dnes tady na našem webu v oblíbené sekci komody! Nyní koupíte unikátní produkty ze zmíněné rubriky snadno online! U zákazníků oblíbený výrobce FORLIVING s.r.o. představuje velmi kvalitní produkty Nakupujte výhoděn u nás! Tím ale ovšem naše nabídka nekončí, máme toho více. Mrkněte také na další skvělé kousky značky FORLIVING s.r.o.. Výběr toho nejlepšího najdete níže.

Tento vynikající kus Komoda 1D4S pocházející od značky FORLIVING s.r.o. jednoduše seženete právě teď opravdu výhodně. Ceny od 2 582 Kč.