Komoda 24

Masivní komoda se 4 zásuvkami a 4 plnými dvířky z borovicového dřeva. Pro zvýraznění přirozené struktury dřeva nábytek... více informací »
Komoda  24
12 150 Kč
Více informací »
Masivní komoda se 4 zásuvkami a 4 plnými dvířky z borovicového dřeva. Pro zvýraznění přirozené struktury dřeva nábytek...

Masivní komoda se 4 zásuvkami a 4 plnými dvířky z borovicového dřeva. Pro zvýraznění přirozené struktury dřeva nábytek kolekce Classic ošetřujeme 2 vrstvami bezbarvého ekologického laku. Vrchní a spodní desky nábytku jsou silné 25 mm. Dna zásuvek a záda komody jsou z bílého lakolitu o síle 0,5 mm. Vnitřní vybavení komody naleznete v galerii. Dodáváme smontované, takže můžete komodu hned používat. Jednoduchost, klasika a elegance do vašich obývacích pokojů nebo ložnic. Prohlédněte si i další prvky z masivní kolekce Classic.

Typ komody Kombinované
Dekor borovice Tento velmi oblíbený produkt Komoda 24 jde získat již dnes tady u nás ve známé sekci komody! Nyní koupíte vyjímečné kusy ze zmíněné rubriky za parádní cenu! Tento vyjímečný výrobce FORLIVING s.r.o. představuje velmi kvalitní výrobky

Kvalitní a žádaný výrobek Komoda 24 originál od výrobce FORLIVING s.r.o. můžete pořídit u nás právě opravdu výhodně! Nabídka od 12 150 Kč.