Komoda 2D1S

Stylová komoda s ABS hranamiz kolekce Candy. Komodu se 2 plnými dvířky a zásuvkou nabízíme z lamina o síle 16mm (korpusy) a 22mm... více informací »
Komoda  2D1S
5 012 Kč
Více informací »
Stylová komoda s ABS hranamiz kolekce Candy. Komodu se 2 plnými dvířky a zásuvkou nabízíme z lamina o síle 16mm (korpusy) a 22mm...

Stylová komoda s ABS hranamiz kolekce Candy. Komodu se 2 plnými dvířky a zásuvkou nabízíme z lamina o síle 16mm (korpusy) a 22mm (horní deska, čela zásuvky a dvířka) v dezénu dub craft tmavý / bílá. Kompozice nábytku s kovovými úchytkami a plastovými nožkami vám zajistí vytvoření útulného a současně elegantního pokoje. S jednotlivými prvky z kolekce Candy si vytvoříte mnoho jedinečných uspořádání v obývacím pokoji (viz související produkty).

Materiál Lamino-MDF
Výška 86
Tento oblíbený kousek Komoda 2D1S lze získat pohodlně tady u nás v kategorii komody. Získejte oblíbené produkty ze zmíněné sekce za rozumné peníze! Významný dodavatel FORLIVING s.r.o. dlouhodobě dodává kvalitní výrobky. To není všechno, naše nabídka je široká. Podívejte se taky na více skvělých produktů od dodavatele FORLIVING s.r.o.. Jejich seznam najdete pod popisem tohoto produktu.

Tento diskontní kus Komoda 2D1S od známého výrobce FORLIVING s.r.o. snadno seženete na našich stránkách teď právě téměř zdarma! Akční ceny od 5 012 Kč.