Komoda 2D5S

Moderní komoda z lamina s ABS hranamiz kolekce Top Mix. Komodu se 2 plnými dvířky a 5 zásuvkami nabízíme v provedení dub sonoma... více informací »
Komoda  2D5S
3 227 Kč
Více informací »
Moderní komoda z lamina s ABS hranamiz kolekce Top Mix. Komodu se 2 plnými dvířky a 5 zásuvkami nabízíme v provedení dub sonoma...

Moderní komoda z lamina s ABS hranamiz kolekce Top Mix. Komodu se 2 plnými dvířky a 5 zásuvkami nabízíme v provedení dub sonoma nebo v kombinaci dub sonoma/bílá (viz varianty produktu). Síla lamina 16mm, síla ABS hrany 0,5mm. Jednoduchá a zároveň velmi atraktivní komoda je ideální pro aktivní jedince, kteří kladou důraz na funkcionalitu a praktický rozměr svého domova. Dodáváme v demontu. Komodu můžete kombinovat s dalšími produkty kolekce Top mix.

Materiál Lamino
Šířka 120
Unikátní produkt Komoda 2D5S máte možnost sehnat bezstarostně tady na webu zařazený v kategorii komody! Připravili jsme pro vás ostatní výrobky z této známé sekce za internetové ceny! Oblíbený výrobce FORLIVING s.r.o. má ve stále nabídkce top sortiment. Třeba hledáte něco jiného, nebojte, v nabídce toho máme víc. Podívejte se taky na další kvalitní produkty značky FORLIVING s.r.o.. Jejich výběr najdete pod popisem tohoto produktu.

Tento vynikající výrobek Komoda 2D5S od odblíbeného výrobce FORLIVING s.r.o. snadno můžete najít na našich stránkách teď za akční cenu. Aktuálně v akci za 3 227 Kč.