Komoda 2W3S

Komoda Parma 2W3S na dřevěnýchnožkách. Komodu s kovovými úchyty na 2 částečně prosklených dvířkách a 3 zásuvkách... více informací »
Komoda  2W3S
7 767 Kč
Více informací »
Komoda Parma 2W3S na dřevěnýchnožkách. Komodu s kovovými úchyty na 2 částečně prosklených dvířkách a 3 zásuvkách...

Komoda Parma 2W3S na dřevěnýchnožkách. Komodu s kovovými úchyty na 2 částečně prosklených dvířkách a 3 zásuvkách nabízíme v dezénu dub sonoma čoko / béžový lesk. Stylová a nadčasová sestava nábytku z kolekce Parma s retro prvky potěší snad všechny generace. Barevné provedení ji předurčuje do vysoce reprezentativních prostorů vaší předsíně, obývacího pokoje, jídelny i ložnice. Dodáváme v demontu. Doporučujeme zakoupení moderního LED osvětlení (viz varianty produktu). Nadčasový nábytek z kolekce Parma vyrábíme z lamina o síle 16mm (korpusy i horní desky), hrany ABS o síle 0,5mm. Úchyty jsou kovové a pojezdy kolečkové. Na čelní straně jsou MDF ozdobné lišty olepené folií v barvě dezénu lamina. Doporučujeme kombinovat i s dalšími produkty kolekce Parma.

Materiál Lamino
Výška 97Kvalitní a žádaný produkt Komoda 2W3S máte možnost nakoupit také tady a teď na našich stránkách v sekci komody. Nyní koupíte unikátní zboží z této populární kategorie z pohodlí domova. Náš sortiment je ale široký, máme v nabídce však také další kousky od dodavatele FORLIVING s.r.o.. Najdete je níže na této stránce. Populární výrobce FORLIVING s.r.o. představuje vynikající výrobky.

Vynikající produkt Komoda 2W3S od značky FORLIVING s.r.o. najdete na našich stránkách teď právě levně! Aktuálně v akci za 7 767 Kč.