Komoda 3

Elegantní komoda s plnými dvířky a 4 zásuvkami z masivního borovicového dřeva v designu kolekce Classic. Vnitřní vybavení komody... více informací »
Komoda  3
7 645 Kč
Více informací »
Elegantní komoda s plnými dvířky a 4 zásuvkami z masivního borovicového dřeva v designu kolekce Classic. Vnitřní vybavení komody...

Elegantní komoda s plnými dvířky a 4 zásuvkami z masivního borovicového dřeva v designu kolekce Classic. Vnitřní vybavení komody naleznete na obr. v galerii. Produkty s vysokou kvalitou zpracování ošetřujeme 2 vrstvami bezbarvého ekologického laku pro zvýraznění přirozené struktury dřeva. Vrchní a spodní desky nábytku jsou silné 25 mm. Dna zásuvek a záda komody jsou z bílého lakolitu o síle 0,5 mm. Dodáváme smontované. Jednoduchost, klasika a elegance do vašich obývacích pokojů nebo ložnic. Prohlédněte si i další prvky z masivní kolekce Classic.

Typ komody Kombinované
Dekor borovice
Hodně prodávaný výrobek Komoda 3 lze získat právě nyní na našich stránkách v populární rubrice komody! Prozkoumejte ostatní produkty ze zmíněné rubriky na pár kliknutí!

Tento vynikající kus Komoda 3 od top výrobce FORLIVING s.r.o. snadno pořídíte tady a teď právě v akci. Cena již od 7 645 Kč.