Komoda 3D3S

Kombinovanou komodu Yolk 3D3S nabízíme z bílého lamina o síle 16 mm, hrany chrání ABS o síle 0,5 mm. Bílá komoda má 3 dvířka,... více informací »
Komoda  3D3S
6 606 Kč
Více informací »
Kombinovanou komodu Yolk 3D3S nabízíme z bílého lamina o síle 16 mm, hrany chrání ABS o síle 0,5 mm. Bílá komoda má 3 dvířka,...

Kombinovanou komodu Yolk 3D3S nabízíme z bílého lamina o síle 16 mm, hrany chrání ABS o síle 0,5 mm. Bílá komoda má 3 dvířka, za kterými je vždy police a 3 zásuvky. Přední čela dvířek a zásuvek jsou z bílé foliované MDF ve vysokém lesku, zásuvky s plnovýsuvnými kuličkovými pojezdy a stříbrné nožky z plastu. Jednotlivé prvky bílé kolekce můžete libovolně uspořádat nejen v obývacím pokoji, ale i jídelně. Dodáváme v demontu. Doporučujeme shlédnutí celé bezúchytkové kolekce Yolk, se kterou vsadíte na jistotu. Nábytek bude dokonale ladit s jakoukoli barvou stěn a přinese vám tak do vašich domovů harmonii, lehkost a eleganci.

Materiál Lamino-Foliovaná MDF
Výška 89 Diskontní výrobek Komoda 3D3S můžete sehnat bezprostředně tu na našich stránkách v populární rubrice komody. Vyhledejte si akční produkty z této oblíbené sekce snadno online! Významný dodavatel FORLIVING s.r.o. pro své zákazníky nabízí prvotřídní produkty. U nás vám nabídneme víc, u nás najdete další prověřené kousky od dodavatele FORLIVING s.r.o.. Výběr toho nejlepšího najdete níže pod popiskem tohoto produktu.

Tento akční produkt Komoda 3D3S pocházející od značky FORLIVING s.r.o. snadno můžete najít zrovna opravdu výhodně! Teď v akci 6 606 Kč.