Komoda 4D1S

Prostorná komoda Jazz 4D1S v dezénu kaštan nairobi / onyx. Kombinovanou komodu z lamina o síle 32mm (korpusy a horní deska) a 16mm... více informací »
Komoda  4D1S
5 510 Kč
Více informací »
Prostorná komoda Jazz 4D1S v dezénu kaštan nairobi / onyx. Kombinovanou komodu z lamina o síle 32mm (korpusy a horní deska) a 16mm...

Prostorná komoda Jazz 4D1S v dezénu kaštan nairobi / onyx. Kombinovanou komodu z lamina o síle 32mm (korpusy a horní deska) a 16mm (čela zásuvek a dvířek) chrání ABS hrany. Komoda má praktickou zásuvku osazenou na kvalitních kuličkových pojezdech. Nožičky jsou plastové, úchyty kovové. Dodáváme v demontu. Univerzální systém nábytku Jazz doporučujeme do obývacího pokoje, pracovny, ložnice i studentského pokoje. Prohlédněte si všechny komponenty kolekce Jazz. Pro snadné a rychlé objednání jsme pro vás vytvořili ucelený dětský a studentský pokoj či obývací sestavu (viz související produkty).

Materiál Lamino
Výška 95
Unikátní produkt Komoda 4D1S máte možnost pořídit bezstarostně tady na našich stránkách ve známé sekci komody. Nyní koupíte ještě ostatní výrobky ve zmiňované sekci na pár kliknutí!

Tento neodolatelný kus Komoda 4D1S značky FORLIVING s.r.o. získáte u nás teď za výhodnou cenu! Cena od 5 510 Kč.