Komoda 4S

Zásuvková komoda Jagger 4S v dezénu dub monastery / černá. Komodu se 4 zásuvkami nabízíme z lamina o síle 18mm (horní deska) a... více informací »
Komoda  4S
4 745 Kč
Více informací »
Zásuvková komoda Jagger 4S v dezénu dub monastery / černá. Komodu se 4 zásuvkami nabízíme z lamina o síle 18mm (horní deska) a...

Zásuvková komoda Jagger 4S v dezénu dub monastery / černá. Komodu se 4 zásuvkami nabízíme z lamina o síle 18mm (horní deska) a 16mm (korpusy, čela zásuvek a dvířek). Pojezdy zásuvek jsou kuličkové. Kompozice nábytku s kovovými úchytkami vám zajistí vytvoření útulného a současně elegantního pokoje. Dodáváme v demontu. S jednotlivými prvky z kolekce Jagger si vytvoříte mnoho jedinečných uspořádání. Pro snadné a rychlé objednání jsme pro vás vytvořili ucelenou obývací sestavu a ložnici (viz související produkty).

Materiál Lamino
Výška 91,5 Tento exkluzivní kousek máte možnost koupit také tu na webu ve známé sekci komody. Nyní si můžete koupit parádní zboží z této oblíbené sekce za internetové ceny! Nebojte, máme toho více, u nás najdete další prověřené zboží od výrobce FORLIVING s.r.o.. Výběr toho nejlepšího najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Zlevněný výrobek Komoda 4S od kvalitní značky FORLIVING s.r.o. naleznete u nás teď téměř zdarma. Nabídka již od 4 745 Kč.