Komoda 6

Praktická komoda se 6 zásuvkami z kolekce Classic. Nábytek z masivního borovicového dřeva s vysokou kvalitou zpracování... více informací »
Komoda  6
8 325 Kč
Více informací »
Praktická komoda se 6 zásuvkami z kolekce Classic. Nábytek z masivního borovicového dřeva s vysokou kvalitou zpracování...

Praktická komoda se 6 zásuvkami z kolekce Classic. Nábytek z masivního borovicového dřeva s vysokou kvalitou zpracování ošetřujeme 2 vrstvami bezbarvého ekologického laku pro zvýraznění přirozené struktury dřeva. Vrchní a spodní desky nábytku jsou silné 25 mm. Dna zásuvek a záda komody jsou z bílého lakolitu o síle 0,5 mm. Dodáváme smontované. Jednoduchost, klasika a elegance do vašich obývacích pokojů nebo ložnic. Prohlédněte si i další prvky z masivní kolekce Classic.

Typ komody Šuplíkové
Dekor borovice Tento exkluzivní produkt Komoda 6 můžete nakoupit aktuálně tady a teď na našich stránkách umístěný v kategorii komody. Nyní si můžete pořídit podobné produkty ve zmíněné sekci za výhodné peníze!

Tento diskontní produkt Komoda 6 od populární značky FORLIVING s.r.o. snadno naleznete tady teď ve výprodejové akci. Nabídky již od 8 325 Kč.