Komoda 8

Praktická komoda se 2 zásuvkami a 2 plnými dvířky z masivního borovicového dřeva. Nábytek z kolekce Classic s vysokou kvalitou... více informací »
Komoda  8
6 885 Kč
Více informací »
Praktická komoda se 2 zásuvkami a 2 plnými dvířky z masivního borovicového dřeva. Nábytek z kolekce Classic s vysokou kvalitou...

Praktická komoda se 2 zásuvkami a 2 plnými dvířky z masivního borovicového dřeva. Nábytek z kolekce Classic s vysokou kvalitou zpracování ošetřujeme 2 vrstvami bezbarvého ekologického laku pro zvýraznění přirozené struktury dřeva. Vrchní a spodní desky nábytku jsou silné 25 mm. Dna zásuvek a záda komody jsou z bílého lakolitu o síle 0,5 mm. Vnitřní vybavení naleznete v galerii. Dodáváme smontované. Jednoduchost, klasika a elegance do vašich obývacích pokojů nebo ložnic. Prohlédněte si i další prvky z masivní kolekce Classic.

Typ komody Kombinované
Dekor borovice
Hodně oblíbený produkt Komoda 8 pořídíte mimo jiné tu na našich stránkách v sekci komody! Mrkněte na akční výrobky z této populární rubriky ve výhodné akci! Náš sortiment je široký, mrkněte na další skvělé zboží od dodavatele FORLIVING s.r.o.. Výběr toho nejlepšího najdete níže. Dodavatel FORLIVING s.r.o. pro své zákazníky prodává kvalitní sortiment Oblíbené kousky se u nás dlouho neohřejí.

Tento levný produkt Komoda 8 od top výrobce FORLIVING s.r.o. snadno můžete sehnat zde nyní téměř zdarma. Teď za akční cenu 6 885 Kč.