Komoda ADAM 2d

Komodu Adam 2D nabízíme z lamina o síle 22 mm v odstínu matná bílá v kombinaci s dezénem kamenného dubu. Hrany ABS zaručují... více informací »
Komoda ADAM 2d
4 547 Kč
Více informací »
Komodu Adam 2D nabízíme z lamina o síle 22 mm v odstínu matná bílá v kombinaci s dezénem kamenného dubu. Hrany ABS zaručují...

Komodu Adam 2D nabízíme z lamina o síle 22 mm v odstínu matná bílá v kombinaci s dezénem kamenného dubu. Hrany ABS zaručují odolnost a delší životnost nábytku. Komoda se 2 dvířky vytváří útulnou atmosféru každého interiéru. Vnitřní prostor je dělený policí. Dodáváme v demontu. Jednotlivé prvky kolekce Adam doporučujeme pro lidi, kteří nemají rádí experimenty, zejména ty interiérové. I pro ty, kteří ocení tlumené interiéry, ale také pro milovníky detailů, kteří pravděpodobně budou věnovat pozornost horní a spodní desce z MDF potaženou PVC matnou folií. Disponuje teleskopickými pojezdy zásuvek s plným výsuvem a má plastové nožky. Úchyty jsou chromované v odstínu lakovaného dubu.

Barva bílá
Materiál Lamino-MDFTento vynikající produkt seženete snadno na našem webu umístěný v rubrice komody! Nyní si můžete koupit skvělé zboží ve zmiňované sekci za mimořádně nízkou cenu! Nebojte, v nabídce toho máme víc, máme v nabídce také další kvalitní produkty od dodavatele FORLIVING s.r.o.. Výběr toho nejlepšího najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu. Významný dodavatel FORLIVING s.r.o. nabízí top sortiment.

Kvalitní produkt Komoda ADAM 2d od výrobce FORLIVING s.r.o. snadno získáte nyní za akční cenu! Nyní lze objednat jen za 4 547 Kč.