Komoda AYSON 3D2S

Kombinovanou komodu Ayson 3D2S nabízíme v dezénu dub artisan. Úložné prostory naleznete ve 3 zásuvkách a v policích za 3 dvířky.... více informací »
Komoda AYSON 3D2S
4 570 Kč
Více informací »
Kombinovanou komodu Ayson 3D2S nabízíme v dezénu dub artisan. Úložné prostory naleznete ve 3 zásuvkách a v policích za 3 dvířky....

Kombinovanou komodu Ayson 3D2S nabízíme v dezénu dub artisan. Úložné prostory naleznete ve 3 zásuvkách a v policích za 3 dvířky. Jednoduché linie a čistý design podtrhuje funkcionalitu a univerzalitu pro kteroukoliv místnost ve vašem domově. Dodáváme v demontu. Jednotlivé produkty kolekce Ayson svým vzhledem připomínají masivní nábytek. Pojezdy zásuvek jsou plnovýsuvné, úchytky kovové. Horní desky jsou z lamina o síle 32mm, korpusy a čela dvířek a zásuvek mají sílu 16mm. Hrany nábytku chrání PVCpřed mechanickým poškozením a prodlužují tak jeho životnost.

Materiál Lamino
Výška 91
Výjimečný a žádaný produkt máte možnost nakoupit teď na stránkách zařazený v kategorii komody. Máme pro vás skvělé kousky ve zmiňované rubrice ve slevě. Přední výrobce FORLIVING s.r.o. vás obohatí o vysoce kvalitní zboží. Udělejte si radost. Třeba hledáte něco jiného, máme toho více! Podívejte se taky na další prověřené zboží značky FORLIVING s.r.o.. Najdete je níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Velmi oblíbený kus Komoda AYSON 3D2S s osvědčenou značkou FORLIVING s.r.o. seženete zde teď právě v akci. Teď v akci 4 570 Kč.