Komoda Duchas, /

Čtyřdveřová komoda Duchas se čtyřmi šuplíky z laminované 16 mm silné DTD. Komoda je v dezénu dub sonoma, čela dvířek jsou v... více informací »
Komoda Duchas
5 990 Kč
Více informací »
Čtyřdveřová komoda Duchas se čtyřmi šuplíky z laminované 16 mm silné DTD. Komoda je v dezénu dub sonoma, čela dvířek jsou v...

Čtyřdveřová komoda Duchas se čtyřmi šuplíky z laminované 16 mm silné DTD. Komoda je v dezénu dub sonoma, čela dvířek jsou v bílém provedení. Díky své prostornosti pojme veškeré vaše poklady. Navíc bude i velice hezkým designovým prvkem ve vašem domově. Dodáváme v demontu.

Barva bílá
Materiál Lamino
Tento designový produkt můžete koupit jednoduše tu na našem webu ve známé rubrice komody! Připravili jsme ostatní výrobky z této oblíbené sekce za super peníze! Třeba hledáte něco jiného, nebojte, v nabídce toho máme víc. Máme v nabídce ovšem další kvalitní kousky od dodavatele FORLIVING s.r.o.. Najdete je níže na této stránce.

Tento oblíbený výrobek Komoda Duchas, / od kvalitní značky FORLIVING s.r.o. snadno můžete sehnat tady a teď právě v akci. Cena od 5 990 Kč.