Komoda HEY 09

Stabilní komodu Hey 09 nabízíme v řadě moderních dezénů. Komoda disponuje 2 prostornými zásuvkami, policovým prostorem a... více informací »
Komoda HEY 09
6 967 Kč
Více informací »
Stabilní komodu Hey 09 nabízíme v řadě moderních dezénů. Komoda disponuje 2 prostornými zásuvkami, policovým prostorem a...

Stabilní komodu Hey 09 nabízíme v řadě moderních dezénů. Komoda disponuje 2 prostornými zásuvkami, policovým prostorem a skříňkou se 2 poličkami uvnitř. Barevná škála sází na jednoduché spojení bílé barvy a teplého dřevodekoru dub artisan. K této kombinaci si můžete zvolit čílka z 5 barev, takže můžete mít pokoj pro princeznu, námořníka ale i studenta, který barvám neholduje. Dodáváme v demontu. Zásuvky i dvířka se systémem tichého dovírání násobí funkčnost a praktičnost nábytku. Výrazným prvkem systému jsou bílé 12 cm vysoké nožky z tvrzeného plastu, které jistě oceníte při úklidu. Pokoj vybavený nábytkem HEY jistě vykouzlí úsměv na tváři nejen vám, ale i vašim dětem. Komoda Hey 09 patří ke kolekci nábytku HEY, který je nadčasový a díky svému modernímu designu vhodný do dětských a studentských pokojů. Vybírat můžete z řady prvků v hravých barevných kombinacích, z nichž lehce poskládáte pokoj pro své ratolesti. Produkty jsou vyrobené z kvalitního lamina o síle 25 mm s ABS úpravou hran, čímž je minimalizované riziko mechanického poškození či odštípnutí hrany. Fronty a ostatní části mají sílu 16 mm.

Materiál Lamino
Výška 93Tento žádaný produkt Komoda HEY 09 jde koupit bezstarostně na webu v oblíbené sekci komody. Nyní si můžete koupit skvělé výrobky ve zmíněné rubrice za super cenu! Tento vyjímečný výrobce FORLIVING s.r.o. dlouhodobě vyrábí velmi kvalitní sortiment. Nové kousky každý den!

Tento oblíbený produkt Komoda HEY 09 od oblíbené značky FORLIVING s.r.o. jednoduše získáte zde ve slevě. Cena od 6 967 Kč.