Komoda , hickory / grafit

Komoda v moderním provedení z nábytkové kolekce Custodie. Vyrobena z lamina s ABS hranami a nožičkami z masivního dřeva. Dezén... více informací »
Komoda
4 290 Kč
Více informací »
Komoda v moderním provedení z nábytkové kolekce Custodie. Vyrobena z lamina s ABS hranami a nožičkami z masivního dřeva. Dezén...

Komoda v moderním provedení z nábytkové kolekce Custodie. Vyrobena z lamina s ABS hranami a nožičkami z masivního dřeva. Dezén komody vhodně kombinuje dřevo dubu jackson hickory s barvou grafitu. K dispozici budete mít praktickou zásuvku na drobnosti a 2 skříňky. Dvířka jsou vybavena moderním dotykovým systémem PUSH UP. Dodáváme v demontu. Provedení: dub jackson hickory / grafit masiv / lamino / ABS hrany Podívejte se také na další nábytek Custodie – viz související produkty níže.

Materiál Lamino
Hloubka 39
Akční produkt máte možnost dostat nyní tady a teď na našich stránkách ve známé rubrice komody! Nyní můžete najít parádní kousky z této známé rubriky jednoduše online.

Levný kus Komoda , hickory / grafit od známého výrobce FORLIVING s.r.o. snadno můžete pořídit u nás teď skutečně výhodně! Akční cena již od 4 290 Kč.