Komoda K1S

Komoda Royal K1S má 3 zásuvky a 2 skříňky s policí uvnitř. Komodu, kterou můžete využít také v jídelně jako příborník,... více informací »
Komoda  K1S
6 033 Kč
Více informací »
Komoda Royal K1S má 3 zásuvky a 2 skříňky s policí uvnitř. Komodu, kterou můžete využít také v jídelně jako příborník,...

Komoda Royal K1S má 3 zásuvky a 2 skříňky s policí uvnitř. Komodu, kterou můžete využít také v jídelně jako příborník, nabízíme z lamina o síle korpusu 15mm, přední části zásuvek a dvířek mají sílu 18mm. Celkový rozměr ozdobné lišty je 80 mm, samotná vrchní deska má sílu 22 mm. Komoda je součástí kolekce Royal dub kraft. Dodáváme v demontu. S kolekcí nábytku Royal dostanete anglický styl i do vašeho domova. Komoda vyrobená z lamina je produktem kolekce Royal, která byla navržena zejména za účelem vytvoření teplé, útulné atmosféry vašeho domova a zaujme především milovníky stylového interiéru. Dekoru dub kraft podtrhuje jedinečný design nábytku. Zdobené úchytky zdůrazňují styl a dotváří luxusní dojem z celé kolekce. Nábytek z kolekce Royal splňuje také nároky na praktické využití nábytku a to zejména díky dostatku úložného prostoru, jímž jednotlivé prvky disponují.

Materiál Lamino
Typ komody Kombinované Tento velmi oblíbený produkt Komoda K1S můžete najít rovnou tu v oblíbené kategorii komody. Vyhledejte si oblíbené produkty z této sekce za skvělou cenu! Nebojte, v nabídce toho máme víc, u nás najdete více produktů od značky FORLIVING s.r.o.. Jejich seznam najdete níže pod popisem tohoto produktu.

Tento kvalitní produkt Komoda K1S originál od značky FORLIVING s.r.o. jednoduše najdete právě nyní ve slevě. Aktuálně v akci za 6 033 Kč.