Komoda K2D3S

Komoda Brillo má 3 zásuvky, po stranách 2 skříňky s plnými dvířky. Uvnitř každé skříňky naleznete polici. Korpus vitríny je... více informací »
Komoda  K2D3S
7 116 Kč
Více informací »
Komoda Brillo má 3 zásuvky, po stranách 2 skříňky s plnými dvířky. Uvnitř každé skříňky naleznete polici. Korpus vitríny je...

Komoda Brillo má 3 zásuvky, po stranách 2 skříňky s plnými dvířky. Uvnitř každé skříňky naleznete polici. Korpus vitríny je v bílé barvě, dvířka v šedém laku. Nestárnoucí kombinace provedení s lakovanými dvířky se hodí do moderních i tradičních pokojů. Dodáváme v demontu. Kolekce nábytku Brillo snoubí moderní design s praktickým využitím nábytku v domácnosti. Design je inspirovaný Skandinávií, dřevěné nožky s dřevěnými úchytkami vnáší do kolekce nádech retro stylu, který slaví velký návrat. Prohlédněte si i další části systému Brillo a vybavte si obývací pokoj podle svých představ.

Barva bílá-šedá
Materiál Lamino
Vysoce kvalitní kousek Komoda K2D3S máte možnost sehnat bez obtíží tady u nás ve známé kategorii komody. Získejte akční zboží ve zmíněné sekci snadno online! Možná hledáte něco jiného, máme toho více! Podívejte se také na další zboží od výrobce FORLIVING s.r.o.. Jejich seznam najdete níže pod popisem tohoto produktu. Věhlasný výrobce FORLIVING s.r.o. pro své zákazníky poskytuje špičkové zboží. Udělejte si radost.

Velmi oblíbený kus Komoda K2D3S značky FORLIVING s.r.o. snadno můžete najít teď ve výprodejové akci! Nabídka již od 7 116 Kč.