Komoda K3SP

Šedá komoda z luxusní kolekce nábytku Provence, která je inspirovaná nezaměnitelným venkovským stylem jihovýchodní Francie.... více informací »
Komoda  K3SP
7 035 Kč
Více informací »
Šedá komoda z luxusní kolekce nábytku Provence, která je inspirovaná nezaměnitelným venkovským stylem jihovýchodní Francie....

Šedá komoda z luxusní kolekce nábytku Provence, která je inspirovaná nezaměnitelným venkovským stylem jihovýchodní Francie. Dopřejte si luxus a nádech historie i u vás doma. S kolekcí Provence se váš interiér stane útulným domovem. Jedinečný design je sklouben s vysokou funkčností, takže se nemusíte bát, že váš nový nábytek bude pouze na ozdobu. Každá skříňka nabízí dostatek úložného prostoru, kam umístíte všechny potřebné věci. Originální kovové úchytky dokreslují venkovský charakter nábytku. Ponořte se do kouzelného světa trubadúrů a jejich milostných písní, kterými je oblast Provence vyhlášená. S kolekcí nábytku Provence bude váš domov útulným a hřejivým místem odpočinku. Komoda K3SP disponuje 3 zásuvkami a 2 skříňkami a vyrábíme ji z kvalitního lamina o síle 15 mm, vrchní deska o síle 36 mm, dvířka a čela zásuvek z MDF o síle 18 mm. Dodáváme v demontu. Komoda K3SP je jedním z prvků kolekce Provence v šedé barvě a vybavte si domov přesně dle vašich představ. Nebo si libovolně nakombinujte interiér s bílou variantou kolekce Provence.

Materiál Lamino
Typ komody KombinovanéHodně žádaný produkt Komoda K3SP lze sehnat pohodlně tu na webu v oblíbené kategorii komody. Vyberte si parádní produkty ve zmiňované sekci za akční cenu!

Akční a ve slevě výrobek Komoda K3SP od top značky FORLIVING s.r.o. jednoduše naleznete na našich stránkách skutečně levně! Akční cena již od 7 035 Kč.