Komoda KM-2, sonoma

Komoda je vyrobená z lamina v kombinaci s lakovaným laminem s ABS hranami. Komoda má 4 zásuvky a skříňku. Dodáváme v demontu v... více informací »
Komoda  KM-2
Komoda je vyrobená z lamina v kombinaci s lakovaným laminem s ABS hranami. Komoda má 4 zásuvky a skříňku. Dodáváme v demontu v...

Komoda je vyrobená z lamina v kombinaci s lakovaným laminem s ABS hranami. Komoda má 4 zásuvky a skříňku. Dodáváme v demontu v dezénu dub sonoma-bílá. Kombinujte nejvhodněji s dalšími prvky kolekce LIMA, viz související produkty.

Materiál Lamino
Typ komody KombinovanéTento akční výrobek jde pořídit jednoduše na našich stránkách zařazený v sekci komody. Mrkněte na oblíbené zboží ve zmíněné sekci snadno online. Tato značka FORLIVING s.r.o. představuje velmi kvalitní produkty. Máme toho více, u nás totiž najdete další zboží od značky FORLIVING s.r.o.. Výběr toho nejlepšího najdete níže pod popisem tohoto produktu.

Výjimečný produkt Komoda KM-2, sonoma s osvědčenou značkou FORLIVING s.r.o. jednoduše pořídíte právě nyní opravdu levně! Teď v akci 2 495 Kč.