Komoda LAR-01

Komoda Lars se 2 zásuvkami a dvířky vyniká vkusným designem a propracovanými detaily. Nad zásuvkou najdete policový prostor, kam si... více informací »
Komoda  LAR-01
6 092 Kč
Více informací »
Komoda Lars se 2 zásuvkami a dvířky vyniká vkusným designem a propracovanými detaily. Nad zásuvkou najdete policový prostor, kam si...

Komoda Lars se 2 zásuvkami a dvířky vyniká vkusným designem a propracovanými detaily. Nad zásuvkou najdete policový prostor, kam si můžete vystavit fotografie nebo třeba suvenýry z dovolené. Barevná kombinace sází na jistotu. Bílou barvu na předních plochách nábytku můžete kombinovat teplými dřevodekory, které navozují útulný a teplý domov. Vnitřní prostory a podrobné rozměry si prohlédněte v přiloženém souboru viz Ke stažení. Dodáváme v demontu. Kolekci Lars charakterizuje rafinované provedení úchytek a 12 cm vysoké dřevěné nožky. Nábytek z kvalitního 16 mm silného lamina má navíc ABS úpravu hran. Tím je minimalizováno riziko mechanického poškození či odštípnutí. Prvky systému disponují systémem tichého dovírání. Toužíte-li po trendovém a funkčním bydlení, je kolekce LARS tím pravým řešením.

Materiál Lamino
Typ komody Kombinované Kvalitní a velmi žádaný výrobek Komoda LAR-01 lze pořídit snadno tady na našem webu ve známé kategorii komody. Nyní získáte oblíbené kusy z této kategorie za rozumné peníze.

Tento žádaný produkt Komoda LAR-01 od odblíbeného výrobce FORLIVING s.r.o. jednoduše můžete sehnat tady teď právě opravdu levně! Teď za akční cenu 6 092 Kč.