Komoda LT3

Komodu Loft LT3nabízíme z lamina v dezénu dub artisan v kombinaci s černými prvky. Komoda má 3 zásuvky a polici za 2 plnými... více informací »
Komoda  LT3
7 932 Kč
Více informací »
Komodu Loft LT3nabízíme z lamina v dezénu dub artisan v kombinaci s černými prvky. Komoda má 3 zásuvky a polici za 2 plnými...

Komodu Loft LT3nabízíme z lamina v dezénu dub artisan v kombinaci s černými prvky. Komoda má 3 zásuvky a polici za 2 plnými dvířky. Stylové kovové nohy dodávají nábytku lehkost. Černá barva krásně koresponduje s kovovými úchytkami a ozdobným elementem podél korpusu a zdůrazňuje mimořádnou eleganci nábytku. V naší nabídce naleznete ucelené sestavy Loft (viz související produkty). Dodáváme v demontu. Potřebujete-li však ještě více úložných prostorů, prohlédněte si celou kolekci Loft a vyberte si nábytek dle vašich představ a možností.

Materiál Lamino
Výška 82
Tento designový produkt Komoda LT3 je k dispozici nyní tady u nás v populární rubrice komody! Nyní získáte skvělé výrobky z této známé sekce jednoduše online. Populární dodavatel FORLIVING s.r.o. poskytuje prvotřídní sortiment.

Akční výrobek Komoda LT3 od známé společnosti FORLIVING s.r.o. jednoduše můžete získat zrovna za akční cenu! Nabídky od 7 932 Kč.