Komoda Mezo KM-3

Originální a jedinečný design komody propůjčí vašemu interiéru nádech vintage stylu. Komoda skvěle zapadne také jako výrazný... více informací »
Komoda Mezo KM-3
2 774 Kč
Více informací »
Originální a jedinečný design komody propůjčí vašemu interiéru nádech vintage stylu. Komoda skvěle zapadne také jako výrazný...

Originální a jedinečný design komody propůjčí vašemu interiéru nádech vintage stylu. Komoda skvěle zapadne také jako výrazný solitaire do jednoduše zařízených pokojů. Kovové nožky, které se dotýkají podlahy pouze částečně, nejsou jen vzhledově povedeným detailem, ale také splňují praktické požadavky pro snadný úklid pod vaším novým nábytkem. Komoda je vyrobená z lamina a její neotřelý dekor ozdobí vaši domácnost. Zásuvky i police navíc poskytují dostatek prostoru pro uložení věcí, takže vaše nová komoda nebude jen stylovým doplňkem, ale také praktickou součástí vašeho domova.

Materiál Lamino
Typ komody Kombinované
Oblíbený a kvalitní výrobek Komoda Mezo KM-3 je k sehnání ještě u nás umístěný v rubrice komody. Vyhledejte si zcela nové produkty ve zmíněné kategorii za nejnižší cenu! Populární výrobce FORLIVING s.r.o. pro vás připravuje skvělý sortiment. Pořiďte si super produkty od tohoto výrobce!

Diskontní kus Komoda Mezo KM-3 od populární značky FORLIVING s.r.o. snadno pořídíte tady teď levně. Nyní za akční cenu 2 774 Kč.