Komoda NA2

Komoda Naomi NA2 je vyrobená z lamina. Korpus komody je v dezénu ořech, součástí korpusu zdobený pruh v dezénu wenge. Komoda má... více informací »
Komoda  NA2
6 489 Kč
Více informací »
Komoda Naomi NA2 je vyrobená z lamina. Korpus komody je v dezénu ořech, součástí korpusu zdobený pruh v dezénu wenge. Komoda má...

Komoda Naomi NA2 je vyrobená z lamina. Korpus komody je v dezénu ořech, součástí korpusu zdobený pruh v dezénu wenge. Komoda má plná dvířka a 4 praktické zásuvky, které jsou opatřeny kovovými pojezdy. Čela zásuvek a dvířek mají kovové úchytky. Komoda má dřevěné nožky s pochromovanou vložkou. Nábytek kolekce Naomi se pyšní luxusním vzhledem a doporučujeme ji do moderního i klasického interiéru. Dodáváme v demontu.

Materiál Lamino
Typ komody KombinovanéVynikající kus Komoda NA2 můžete koupit již dnes tady na našem webu zařazený v rubrice komody. Najděte si zcela nové kousky z této oblíbené kategorie za skvělou cenu. Tento vyjímečný výrobce FORLIVING s.r.o. nabízí skvělé zboží. Vždyť to vidíte sami. U nás vám nabízíme více, u nás v nabídce najdete více produktů od výrobce FORLIVING s.r.o.. Najdete je níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Tento velmi oblíbený výrobek Komoda NA2 od známého výrobce FORLIVING s.r.o. jednoduše najdete nyní opravdu výhodně! Teď v akci 6 489 Kč.