Komoda – nízká

Masiv - smrk. 4x zásuvka. Za příplatek lze objednat provedení z borového dřeva. Nátěr je pórovitý. Neodlupuje se, nepraská a... více informací »
Komoda - nízká
12 180 Kč
Více informací »
Masiv - smrk. 4x zásuvka. Za příplatek lze objednat provedení z borového dřeva. Nátěr je pórovitý. Neodlupuje se, nepraská a...

Masiv – smrk. 4x zásuvka. Za příplatek lze objednat provedení z borového dřeva. Nátěr je pórovitý. Neodlupuje se, nepraská a netvoří šupiny, může se jednoduchým přetřením znovu renovovat. Je odolný proti vlhku a vodě, opotřebení, necitlivý proti nečistotám. Nedochází k žádným tzv. vodním flekům. Znečištění se nechá snadno setřít. K výběru je několik odstínů povrchové úpravy. Váha 35 kg. Jste příznivci rustikálního stylu? Prohlédněte si celou naši nabídku českého nábytku z masivu a doplňte si svoji sbírku. Potřebujete-li výrobek jiného rozměru, neváhejte se na nás obrátit. U atypické výroby však prosím počítejte s prodloužením dodací lhůty na 8-10 týdnů.

Typ komody Šuplíkové
Šířka komody 135,0 cm-121 – 150 cm-135,0 cm-121 – 150 cm
Unikátní a oblíbený produkt máte možnost získat právě teď tu na stránkách v oblíbené kategorii komody! Pořiďte si vyjímečné produkty z této rubriky za výprodejovou cenu. U nás toho najdete mnohem více, u nás najdete další kvalitní produkty od značky FORLIVING s.r.o.. Najdete je níže na této stránce.

Tento unikátní produkt Komoda - nízká od populárního výrobce FORLIVING s.r.o. snadno můžete získat zde nyní levně. Nyní lze objednat jen za 12 180 Kč.