Komoda Pepe 1

Komoda Pepe s 4 zásuvkami je dílem dánské produkce, která klade velmi vysoký důraz na kvalitu zpracování. Komoda je vyrobena z... více informací »
Komoda Pepe 1
2 030 Kč
Více informací »
Komoda Pepe s 4 zásuvkami je dílem dánské produkce, která klade velmi vysoký důraz na kvalitu zpracování. Komoda je vyrobena z...

Komoda Pepe s 4 zásuvkami je dílem dánské produkce, která klade velmi vysoký důraz na kvalitu zpracování. Komoda je vyrobena z foliované dřevotřísky o síle 15 mm. Zásuvky jsou opatřeny kovovými pojezdy. K dodání v bílém dezénu. Komoda Pepe je vyrobena z materiálu, který neobsahuje škodlivé látky a splňuje přísné ekologické normy skandinávských států. Certifikace viz související obrázky. Dodáváno v demontu.

Barva bílá
Materiál Lamino Tento diskontní produkt získáte teď tu na stránkách zařazený v rubrice komody. Nyní pořídíte unikátní produkty z této populární kategorie v bezva akci! Tato značka FORLIVING s.r.o. může nabídnout prvotřídní zboží.

Kvalitní a oblíbený produkt Komoda Pepe 1 originál od značky FORLIVING s.r.o. jednoduše můžete sehnat na našich stránkách teď opravdu výhodně! Nabídky od 2 030 Kč.