Komoda Pepe 2

Komoda Pepe s 5 zásuvkami je dílem dánské produkce, která klade velmi vysoký důraz na kvalitu zpracování. Komoda je vyrobena z... více informací »
Komoda Pepe 2
2 650 Kč
Více informací »
Komoda Pepe s 5 zásuvkami je dílem dánské produkce, která klade velmi vysoký důraz na kvalitu zpracování. Komoda je vyrobena z...

Komoda Pepe s 5 zásuvkami je dílem dánské produkce, která klade velmi vysoký důraz na kvalitu zpracování. Komoda je vyrobena z foliované dřevotřísky o síle 15 mm. Zásuvky jsou opatřeny kovovými pojezdy. K dodání v bílém dezénu. Komoda Pepe je vyrobena z materiálu, který neobsahuje škodlivé látky a splňuje přísné ekologické normy skandinávských států. Certifikace viz související obrázky. Dodáváno v demontu.

Barva bílá
Materiál Lamino
Tento výjimečný produkt Komoda Pepe 2 seženete taky tady a teď na našich stránkách v oblíbené sekci komody. Podívejte se na zlevněné výrobky z této sekce na pár kliknutí! Mezi zákazníky oblíbený výrobce FORLIVING s.r.o. vám může nabídnout velmi kvalitní sortiment

Tento velmi žádaný výrobek Komoda Pepe 2 od značky FORLIVING s.r.o. snadno najdete na našich stránkách teď opravdu levně! Akční ceny od 2 650 Kč.