Komoda Provence K3S,

Komoda z luxusní kolekce nábytku, která je inspirovaná nezaměnitelným venkovským stylem jihovýchodní Francie. Dopřejte si luxus a... více informací »
Komoda Provence K3S
6 907 Kč
Více informací »
Komoda z luxusní kolekce nábytku, která je inspirovaná nezaměnitelným venkovským stylem jihovýchodní Francie. Dopřejte si luxus a...

Komoda z luxusní kolekce nábytku, která je inspirovaná nezaměnitelným venkovským stylem jihovýchodní Francie. Dopřejte si luxus a nádech historie i u vás doma. S kolekcí Provence se váš interiér stane útulným domovem. Designéři vsadili na kombinaci klasického stylu s velice moderním šedým provedením. Šedá kolekce Provence je horkou trendy záležitostí! Jedinečný design je sklouben s vysokou funkčností, takže se nemusíte bát, že váš nový nábytek bude pouze na ozdobu. Každá skříňka nabízí dostatek úložného prostoru, kam umístíte všechny potřebné věci. Originální kovové úchytky dokreslují venkovský charakter nábytku. Ponořte se do kouzelného světa trubadúrů a jejich milostných písní, kterými je oblast Provence vyhlášená. S kolekcí nábytku Provence bude váš domov útulným a hřejivým místem odpočinku. Komoda K3S disponuje 3 zásuvkami a 2 skříňkami a vyrábíme ji z kvalitního lamina o síle 15 mm, vrchní deska o síle 36 mm, dvířka a čela zásuvek z MDF o síle 18 mm. Uvnitř každé skříňky najedete jednu polici. Dodáváme v demontu. Komoda K3S je jedním z prvků kolekce Provence v šedé barvě a vybavte si domov přesně dle vašich představ. Nebo si libovolně nakombinujte interiér s bílou variantou kolekce Provence.

Materiál Lamino
Typ komody Kombinované Tento exkluzivní produkt Komoda Provence K3S, pořídíte zrovna tady na našich stránkách v oblíbené rubrice komody. Nyní můžete získat akční produkty z naší rubriky v akci. U nás vám nabízíme více, mrkněte na další kvalitní produkty od dodavatele FORLIVING s.r.o.. Jejich seznam najdete níže pod popisem tohoto produktu.

Exkluzivní produkt Komoda Provence K3S, od společnosti FORLIVING s.r.o. jednoduše můžete získat tady levně! Cena již od 6 907 Kč.