Komoda Rea Sisa 4

Komoda se 3 zásuvkami a 2 dvířky. Komoda je vyrobena z 16 mm silné kvalitní laminované DTD. Komodu je možné objednat v mnoha... více informací »
Komoda Rea Sisa 4
4 513 Kč
Více informací »
Komoda se 3 zásuvkami a 2 dvířky. Komoda je vyrobena z 16 mm silné kvalitní laminované DTD. Komodu je možné objednat v mnoha...

Komoda se 3 zásuvkami a 2 dvířky. Komoda je vyrobena z 16 mm silné kvalitní laminované DTD. Komodu je možné objednat v mnoha dezénech. Dodáváno v demontu.

Typ komody Kombinované
Šířka komody 120,0 cm-101 – 120 cm-120,0 cm-101 – 120 cm Tento designový produkt Komoda Rea Sisa 4 máte možnost získat již dnes na stránkách umístěný v rubrice komody! Vyhledejte si jiné kusy ve zmíněné rubrice ve výhodné akci! Významný dodavatel FORLIVING s.r.o. vám poskytuje velmi kvalitní sortiment. Pořiďte si super produkty od tohoto výrobce. U nás vám nabízíme více, podívejte se taky na více produktů od výrobce FORLIVING s.r.o.. Výběr toho nejlepšího najdete níže na této stránce.

Tento unikátní kus Komoda Rea Sisa 4 s osvědčenou značkou FORLIVING s.r.o. jednoduše můžete sehnat právě teď téměř zdarma. Nyní za akční cenu 4 513 Kč.