Komoda s grafikou OWL ABS 13

Dětskou komodu OWL Typ 13 nabízíme z lamina o síle 18 mm v dekoru jasan coimbra / růžová / bílá. Komoda má 3 otevřené prostory,... více informací »
Komoda s grafikou OWL ABS 13
6 182 Kč
Více informací »
Dětskou komodu OWL Typ 13 nabízíme z lamina o síle 18 mm v dekoru jasan coimbra / růžová / bílá. Komoda má 3 otevřené prostory,...

Dětskou komodu OWL Typ 13 nabízíme z lamina o síle 18 mm v dekoru jasan coimbra / růžová / bílá. Komoda má 3 otevřené prostory, 2 zásuvky a 2 dvířka. Hrany komody chrání ABS s vysokou odolností proti poškození. Doporučujeme přikoupení více nábytku z dětské kolekce Owl, která byla vytvořena pro malá děvčátka a maminky, které si oblíbily motiv soviček! Dodáváme v demontu. Rozměry: – šířka 120 cm – hloubka 47 cm – výška 75 cm

Barva bílá-růžová
Materiál Lamino
Tento exkluzivní produkt Komoda s grafikou OWL ABS 13 lze získat rovnou na našich stránkách v populární rubrice komody! Pořiďte si ještě další produkty ve zmíněné rubrice za výborné peníze!

Tento kvalitní a levný produkt Komoda s grafikou OWL ABS 13 od kvalitní značky FORLIVING s.r.o. jednoduše můžete sehnat u nás nyní opravdu výhodně! Teď v akci 6 182 Kč.