Čevan katalog nábytku

Komoda Simplicitous I lesklá bílá

Zajímavý kus Komoda Simplicitous I lesklá bílá od značky s dlouholetou historií Biano jde koupit v naší internetové nabídce v bezva akci! Ceny již od 6 285 Kč.
Komoda Simplicitous I lesklá
Ověřit dostupnost
Značka: Biano
6 285

Výrobce Tvilum
Dostupnost Skladem

Komoda Simplicitous se stane opravdu skvělým doplňkem i vašeho interiéru. S jejími šestmi prostornými výsuvnými zásuvkami a dokonale plochou vrchní deskou, která poslouží jako ideální místo pro vystavení vašich nejoblíbenějších dekorací, získáte dokonalé spojení funkčnosti a elegance.

Jednoduchý a nadčasový design komody přinese do vašeho domova rovné čisté linie, které vytvářejí útulný, pohodový prostor k odpočinku. Komoda se tak stane v mžiku oka skutečným centrem vašeho interiéru, které snadno zapadne do různých typů místností.

Využití komody je skutečně široké. Je ideální pro ložnici, kde poskytne dostatek úložného prostoru pro vaše oblečení, tak v dětském nebo studentském pokoji, kde bude skvělým pomocníkem pro ukládání hraček a knih. V pracovně naopak oceníte její funkčnost a prostornost, kterou nabídne pro uložení vašich důležitých dokumentů. Díky svému designu a všestrannému využití dokáže komoda proměnit každý prostor do zcela nového rozměru moderního interiéru.

Specifikace produktu:

Montážní návod součást balení
Kvalitní zpracování
Moderní minimalistický design
Dostatek úložného prostoru

Série: Simplicitous, Hmotnost: 58 kg, Materiál: Dřevo, Povrchová úprava: Lesk, Tvar: Přímé, Zavírání: Se šuplíky, Délka: 154 cm, Hloubka: 50 cm, Výška: 70 cm