Konferenční stolek ,

Moderní, nadčasová, s čistými liniemi - taková je kolekce sektorového nábytku Roulotte. Designové kousky tohoto provedení skvěle... více informací »
Konferenční stolek
3 880 Kč
Více informací »
Moderní, nadčasová, s čistými liniemi - taková je kolekce sektorového nábytku Roulotte. Designové kousky tohoto provedení skvěle...

Moderní, nadčasová, s čistými liniemi – taková je kolekce sektorového nábytku Roulotte. Designové kousky tohoto provedení skvěle umístíte kdekoli ve vaší domácnosti. Konferenční stolek lze libovolně kombinovat k jednotlivým komponentům z víceúčelového systému Roulotte. Se svou jednoduchostí bude vhodným prvkem nejen ve vašem obýváku. Stolek nabízíme z lamina s ABS hranami v dezénu dřeva dub artisan, podstavec je z kovu v barvě černé. Dodáváme v demontu. Nezapomeňte se podívat také na další nábytek z kolekce Roulotte – viz související produkty níže.

Materiál Lamino-Kov
Šířka 60 Unikátní a žádaný produkt Konferenční stolek , naleznete přímo tu v oblíbené rubrice konferenční stolky! Nyní si můžete vybrat ještě ostatní kusy z této známé kategorie za super ceny!

Tento kvalitní kus Konferenční stolek , od společnosti FORLIVING s.r.o. získáte tady nyní v akci. Ceny již od 3 880 Kč.