Konferenční stolek 3

Masiv - smrk. 1x police. Za příplatek lze objednat provedení z borového dřeva. Nátěr je pórovitý. Neodlupuje se, nepraská a... více informací »
Konferenční stolek 3
5 979 Kč
Více informací »
Masiv - smrk. 1x police. Za příplatek lze objednat provedení z borového dřeva. Nátěr je pórovitý. Neodlupuje se, nepraská a...

Masiv – smrk. 1x police. Za příplatek lze objednat provedení z borového dřeva. Nátěr je pórovitý. Neodlupuje se, nepraská a netvoří šupiny, může se jednoduchým přetřením znovu renovovat. Je odolný proti vlhku a vodě, opotřebení, necitlivý proti nečistotám. Nedochází k žádným tzv. vodním flekům. Znečištění se nechá snadno setřít. K výběru je několik odstínů povrchové úpravy. Váha 10 kg. Jste příznivci rustikálního stylu? Prohlédněte si celou naši nabídku českého nábytku z masivu a doplňte si svoji sbírku. Potřebujete-li výrobek jiného rozměru, neváhejte se na nás obrátit. U atypické výroby však prosím počítejte s prodloužením dodací lhůty na 8-10 týdnů. Pozn.: Doporučujeme objednávat nábytek z borového masivu v barevném provedení pouze 3101 bezbarvý transparentní vosk, protože působením UV záření borové dřevo časem ztmavne a jsou velké rozdíly v barevnosti dřeva.

Materiál Masiv
Šířka 75 Výjimečný a žádaný výrobek je k sehnání bez problémů na stránkách v populární kategorii konferenční stolky. Vyberte si akční výrobky z této známé sekce za outletovou cenu! Oblíbený dodavatel FORLIVING s.r.o. má vysoce kvalitní výrobky. Nabídka platí do vyprodání zásob!

Tento velmi oblíbený produkt Konferenční stolek 3 od výrobce FORLIVING s.r.o. snadno naleznete tady nyní skutečně levně! Nyní lze objednat jen za 5 979 Kč.