Konferenční stolek CRO-13

Konferenční stolek Cross 13 nabízíme v řadě moderních dezénů. Úložný prostor naleznete ve 2 zásuvkách a otevřených... více informací »
Konferenční stolek  CRO-13
6 729 Kč
Více informací »
Konferenční stolek Cross 13 nabízíme v řadě moderních dezénů. Úložný prostor naleznete ve 2 zásuvkách a otevřených...

Konferenční stolek Cross 13 nabízíme v řadě moderních dezénů. Úložný prostor naleznete ve 2 zásuvkách a otevřených prostorech. Výrazným prvkem jsou černé kovové nožky o výšce 22 cm, které vám usnadní úklid. Vnitřní prostory a podrobné rozměry si prohlédněte v přiloženém souboru viz Ke stažení. Dodáváme v demontu. Hledáte funkční, moderní a elegantní nábytek, který je propracovaný a snadno se udržuje? Systém Cross je tím pravým! Kolekce nábytku Cross vyniká moderním designem, vysokou funkčností a čistými liniemi. Lamino materiál o síle 16 mm a 25 mm doplňují ABS hrany, které chrání nábytek proti mechanickému poškození. Skříňky i zásuvky jsou vybavené tichým dovíráním zvýší komfort užívání.

Materiál Lamino
Výška 46Zcela unikátní produkt jde koupit bezstarostně tady a teď na našem webu ve známé kategorii konferenční stolky. Nyní koupíte ostatní produkty ve zmiňované kategorii za outletovou cenu. To není všechno, u nás nabízíme více! Podívejte se také na další skvělé kousky značky FORLIVING s.r.o.. Najdete je níže na této stránce.

Designový výrobek Konferenční stolek CRO-13 od společnosti FORLIVING s.r.o. jednoduše naleznete zde teď právě za akční cenu! Ceny již od 6 729 Kč.