Konferenční stolek Dallas

Konferenční rozkládací stolek Dallas vyrobený z kvalitních LTD materiálů s ABS hranou. Model má nadčasovou, jednoduchou linii,... více informací »
Konferenční stolek Dallas
5 899 Kč
Více informací »
Konferenční rozkládací stolek Dallas vyrobený z kvalitních LTD materiálů s ABS hranou. Model má nadčasovou, jednoduchou linii,...

Konferenční rozkládací stolek Dallas vyrobený z kvalitních LTD materiálů s ABS hranou. Model má nadčasovou, jednoduchou linii, ale přesto se může stát nepřehlédnutelným kouskem ve Vaší domácnosti. Navíc možnost rozkladu, výšková nastavitelnost a odkládací police dělají z výrobkumimojiné multifunkční, praktický jídelní stůl. Kombinace dvou barev zvýrazňuje detaily provedení výrobku. Lze vybrat z mnoha variant odstínů. Materiál: – korpus LTD 16 mm – LTD horní deska o síle 25 mm – ABS hrana 0,6 mm

Materiál Lamino
Tvar desky Čtvercové/Obdélníkové Exkluzivní výrobek Konferenční stolek Dallas je k získání prostě tady u nás v populární sekci konferenční stolky! Najděte si parádní výrobky z této známé kategorie za báječnou cenu!

Výjimečný produkt Konferenční stolek Dallas značky FORLIVING s.r.o. snadno můžete sehnat tady a teď právě opravdu výhodně. Nabídky již od 5 899 Kč.