Konferenční stolek Diana H bílý

Konferenční stolek Diana H svou elegancí dodá vašemu bydlení moderní a nápaditý styl. Stolek je vyroben v kombinaci skla a... více informací »
Konferenční stolek Diana H bílý
2 313 Kč
Více informací »
Konferenční stolek Diana H svou elegancí dodá vašemu bydlení moderní a nápaditý styl. Stolek je vyroben v kombinaci skla a...

Konferenční stolek Diana H svou elegancí dodá vašemu bydlení moderní a nápaditý styl. Stolek je vyroben v kombinaci skla a lakované MDF. Horní deska je zhotovena z čirého skla, nohy z lakované MDF v barvě bílé. Dodáváno v demontu.

Materiál Lakovaná MDF-Sklo
Barva bílá
Akční produkt Konferenční stolek Diana H bílý můžete koupit prostě u nás v sekci konferenční stolky. Nyní pořídíte ostatní produkty z naší rubriky na pár kliknutí. To ovšem není všechno, máme toho více! Prozkoumejte u nás také další kousky od výrobce FORLIVING s.r.o.. Výběr toho nejlepšího najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Tento designový výrobek Konferenční stolek Diana H bílý od odblíbeného výrobce FORLIVING s.r.o. snadno můžete pořídit teď za akční cenu! Nabídka od 2 313 Kč.