Konferenční stolek Futura 1

Konferenční stolek Futura 1 je vyrobený z kvalitního lamina o síle 16 mm. Moderní barevné kombinace zajistí, že váš stolek bude... více informací »
Konferenční stolek Futura 1
3 182 Kč
Více informací »
Konferenční stolek Futura 1 je vyrobený z kvalitního lamina o síle 16 mm. Moderní barevné kombinace zajistí, že váš stolek bude...

Konferenční stolek Futura 1 je vyrobený z kvalitního lamina o síle 16 mm. Moderní barevné kombinace zajistí, že váš stolek bude skvěle ladit do vašeho nového interiéru. Stolek si můžete vybrat s osvětlením nebo bez osvětlení. Dodáváme v demontu.

Materiál Lamino
Šířka 85
Tento zlevněný výrobek Konferenční stolek Futura 1 seženete právě teď na webu v populární kategorii konferenční stolky. Připravili jsme zcela nové produkty z této známé kategorie ve výhodné akci! Věhlasný dodavatel FORLIVING s.r.o. dlouhodobě prodává prvotřídní sortiment. Nové kousky každý den! To však není vše, náš sortiment je ale široký. Máme v nabídce také další zboží od výrobce FORLIVING s.r.o.. Jejich seznam najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Velmi žádaný výrobek Konferenční stolek Futura 1 značky FORLIVING s.r.o. snadno můžete sehnat nyní za výprodejovou cenu! V akci od 3 182 Kč.