Konferenční stolek KING 08

Konferenční stolek King 08 nabízíme v řadě moderních dezénů. Díky širokému výběru barevných odstínů ladí snad ke všem... více informací »
Konferenční stolek KING 08
5 103 Kč
Více informací »
Konferenční stolek King 08 nabízíme v řadě moderních dezénů. Díky širokému výběru barevných odstínů ladí snad ke všem...

Konferenční stolek King 08 nabízíme v řadě moderních dezénů. Díky širokému výběru barevných odstínů ladí snad ke všem obývacím stěnám. Stolek se hodí především do interiérů, kde klademe důraz na moderní a stylové bydlení. Nábytek dodáváme v demontu. Hledáte funkční, moderní a elegantní nábytek, který je propracovaný a snadno se udržuje? Systém King je tím pravým! Kolekce King je z kvalitního lamina o síle 16 mm, luxusní dojem navozují pololesklé plochy a kombinace barev, které jen tak nevyjdou z mody. Skříňky a zásuvky otevřete pomocí systému PUSH TO OPEN, kdy stačí jen zlehka zatlačit. Díky důmyslnému systému je nábytek bezúchytkový, a tak lépe vynikne jeho čistý design a jednoduché linie.

Materiál Lamino
Výška 45

Diskontní produkt Konferenční stolek KING 08 od známé značky FORLIVING s.r.o. snadno seženete teď za akční cenu! Akční cena od 5 103 Kč.