Konferenční stolek LAR-03

Konferenční stolek Lars se 2 zásuvkami vyniká vkusným designem a propracovanými detaily. Do otevřeného prostoru si můžete... více informací »
Konferenční stolek  LAR-03
4 217 Kč
Více informací »
Konferenční stolek Lars se 2 zásuvkami vyniká vkusným designem a propracovanými detaily. Do otevřeného prostoru si můžete...

Konferenční stolek Lars se 2 zásuvkami vyniká vkusným designem a propracovanými detaily. Do otevřeného prostoru si můžete odložit časopisy či ovladač od televize. Barevná kombinace sází na jistotu. Bílou barvu na předních plochách nábytku můžete kombinovat teplými dřevodekory, které navozují útulný a teplý domov. Vnitřní prostory a podrobné rozměry si prohlédněte v přiloženém souboru viz Ke stažení. Dodáváme v demontu. Kolekci Lars charakterizuje rafinované provedení úchytek a 12 cm vysoké dřevěné nožky. Nábytek z kvalitního 16 mm silného lamina má navíc ABS úpravu hran. Tím je minimalizováno riziko mechanického poškození či odštípnutí. Prvky systému disponují systémem tichého dovírání. Toužíte-li po trendovém a funkčním bydlení, je kolekce LARS tím pravým řešením.

Materiál Lamino
Šířka 100 Nejprodávanější výrobek Konferenční stolek LAR-03 máte možnost koupit právě teď tady na webu zařazený v sekci konferenční stolky. Nyní najdete ještě další kousky z naší sekce ve výprodejové akci! Tento vyjímečný výrobce FORLIVING s.r.o. má v nabídce velmi kvalitní zboží. A to je teprve začátek. Naše nabídka je široká, u nás v nabídce totiž najdete další prověřené produkty od výrobce FORLIVING s.r.o.. Výběr toho nejlepšího najdete níže pod popisem tohoto produktu.

Tento zlevněný kus Konferenční stolek LAR-03 pocházející od značky FORLIVING s.r.o. můžete sehnat tady ve slevě! Akční cena 4 217 Kč.