Konferenční stolek Mira měděný

Konferenční stolek Mira je velice moderní a elegantní stolek. Jeho netypické provedení Vás nadchne již na první pohled. Díky jeho... více informací »
Konferenční stolek Mira měděný
2 369 Kč
Více informací »
Konferenční stolek Mira je velice moderní a elegantní stolek. Jeho netypické provedení Vás nadchne již na první pohled. Díky jeho...

Konferenční stolek Mira je velice moderní a elegantní stolek. Jeho netypické provedení Vás nadchne již na první pohled. Díky jeho netradičnosti si Vás ihned získá, a to nejenom jako ozdoba, ale také i jako praktické vybavení domácnosti. Stolek se jednoznačně stane originální dominantou Vašeho interiéru. Konferenční stolek je vhodný do obývacích pokojů, ložnic nebo jiných interiérů. Dodáváme v demontu.

Barva měděná-Oranžová
Materiál měď
Levný produkt jde sehnat teď tady na našich stránkách v rubrice konferenční stolky! Nyní najdete kvalitní zboží z této populární rubriky za mimořádně nízkou cenu. To však není vše, u nás vám nabídneme víc! Prozkoumejte u nás další kvalitní kousky od výrobce FORLIVING s.r.o.. Jejich seznam najdete níže pod popisem tohoto produktu. Dodavatel FORLIVING s.r.o. dlouhodobě prodává vysoce kvalitní výrobky. Však to vidíte sami.

Tento nejprodávanější kus Konferenční stolek Mira měděný značky FORLIVING s.r.o. snadno najdete na našich stránkách teď opravdu výhodně! Právě teď jen za 2 369 Kč.