Konferenční stolek Panelo,

Konferenční stolek Panelo v moderním jednoduchém designu má odkládací plochu ze 5mm silného černého tvrzeného skla a kovové... více informací »
Konferenční stolek Panelo
1 550 Kč
Více informací »
Konferenční stolek Panelo v moderním jednoduchém designu má odkládací plochu ze 5mm silného černého tvrzeného skla a kovové...

Konferenční stolek Panelo v moderním jednoduchém designu má odkládací plochu ze 5mm silného černého tvrzeného skla a kovové nožky v černém nátěru. Stolek je vhodný jako konferenční, či příruční pomocník. Nebo jej prostě umístěte kamkoli, kde se vám bude hodit. Dodáváme v demontu.

Materiál Sklo-Kov
Výška 40 Oblíbený a akční výrobek Konferenční stolek Panelo, máte možnost koupit jednoduše tu na našem webu v oblíbené kategorii konferenční stolky! Získejte jiné produkty ve zmiňované sekci za nejlepší ceny. To není všechno, nebojte, v nabídce toho máme víc. Podívejte se také na další vybrané kousky od značky FORLIVING s.r.o.. Jejich seznam najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu. Tento vyjímečný výrobce FORLIVING s.r.o. vyrábí vynikající sortiment. Přesvědčte se sami!

Oblíbený a kvalitní výrobek Konferenční stolek Panelo, od populárního výrobce FORLIVING s.r.o. jednoduše můžete získat zde teď ve slevě! Nabídky od 1 550 Kč.