Konferenční stolek ST dub

Elegantní obývací stolek Frida ST nabízíme z lamina v dezénu dub Riviera s černými hranami. Konfereční stolek s praktickou... více informací »
Konferenční stolek  ST dub
2 081 Kč
Více informací »
Elegantní obývací stolek Frida ST nabízíme z lamina v dezénu dub Riviera s černými hranami. Konfereční stolek s praktickou...

Elegantní obývací stolek Frida ST nabízíme z lamina v dezénu dub Riviera s černými hranami. Konfereční stolek s praktickou úložnou policí opravdu nikdo nepřehlédne. Prohlédněte si i další části systému Frida a vybavte si obývací pokoj podle svých možností. Předností této výrazné kolekce jsou vysoké nohy, které nábytku dodávají lehkost a zároveň vám usnadní úklid. Úchytky a nožky jsou plastové. Stolek vám dodáme v demontu.

Materiál Lamino
Výška 42,6
Tento skvělý produkt jde získat bez obtíží tady a teď na našem webu zařazený v kategorii konferenční stolky. Nyní si můžete pořídit oblíbené výrobky z této populární sekce za parádní cenu!

Unikátní a oblíbený produkt Konferenční stolek ST dub od našeho známého výrobce FORLIVING s.r.o. máte možnost najít zrovna za výhodnou cenu. Právě nyní za bezkonkurenční cenu 2 081 Kč.