Konferenční stolek ST2

Konferenční stolek z luxusní kolekce nábytku, která je inspirovaná nezaměnitelným venkovským stylem jihovýchodní Francie.... více informací »
Konferenční stolek  ST2
2 080 Kč
Více informací »
Konferenční stolek z luxusní kolekce nábytku, která je inspirovaná nezaměnitelným venkovským stylem jihovýchodní Francie....

Konferenční stolek z luxusní kolekce nábytku, která je inspirovaná nezaměnitelným venkovským stylem jihovýchodní Francie. Dopřejte si luxus a nádech historie i u vás doma. S kolekcí Provence se váš interiér stane útulným domovem. Kombinace bílého dekoru borovice andersen s tmavým dubem lefkas propůjčují nábytku svěží a lehký vzhled. Jedinečný design je sklouben s vysokou funkčností, takže se nemusíte bát, že váš nový nábytek bude pouze na ozdobu. Každá skříňka nabízí dostatek úložného prostoru, kam umístíte všechny potřebné věci. Originální kovové úchytky dokreslují venkovský charakter nábytku. Ponořte se do kouzelného světa trubadúrů a jejich milostných písní, kterými je oblast Provence vyhlášená. S kolekcí nábytku Provence bude váš domov útulným a hřejivým místem odpočinku. Stolek s praktickou spodní odkládací policí vyrábíme z kvalitního lamina o síle 15 mm, vrchní deska o síle 36 mm. Dodáváme v demontu. Konferenční stolek je jedním z prvků kolekce Provence. Podívejte se na nabídku dalších komponentů a vytvořte si obývák nebo jídelnu přesně dle vašich představ.

Materiál Lamino
Dekor dub lefkas-borovice andersen
Výjimečný kus Konferenční stolek ST2 lze sehnat teď tady na webu umístěný v kategorii konferenční stolky! Nyní získáte skvělé produkty z této populární kategorie za výhodné peníze. U nás vám nabízíme více, u nás v nabídce najdete další kvalitní produkty od značky FORLIVING s.r.o.. Jejich seznam najdete pod popisem tohoto produktu.

Zlevněný výrobek Konferenční stolek ST2 značky FORLIVING s.r.o. můžete najít zde skutečně levně! Nyní za akční cenu 2 080 Kč.