Konferenční stolek SVN-05

Konferenční stolek Sven 05 nabízíme v řadě moderních dezénů. Trendy stolek poskytuje úložný prostor za 2 výklopnými dvířky.... více informací »
Konferenční stolek  SVN-05
4 319 Kč
Více informací »
Konferenční stolek Sven 05 nabízíme v řadě moderních dezénů. Trendy stolek poskytuje úložný prostor za 2 výklopnými dvířky....

Konferenční stolek Sven 05 nabízíme v řadě moderních dezénů. Trendy stolek poskytuje úložný prostor za 2 výklopnými dvířky. Výrazným prvkem jsou černé dřevěné nožky o výšce 18 cm, které vám usnadní úklid. Vnitřní prostory a podrobné rozměry si prohlédněte v přiloženém souboru viz Ke stažení. Dodáváme v demontu. Hledáte funkční, moderní a elegantní nábytek, který je propracovaný a snadno se udržuje? Systém Sven je tím pravým! Skříňky i zásuvky jsou vybavené tichým dovíráním zvýší komfort užívání. Lamino materiál o síle 16 mm doplňují ABS hrany, které chrání nábytek proti mechanickému poškození. Kolekce nábytku Sven vyniká moderním designem, vysokou funkčností a čistými liniemi.

Materiál Lamino
Výška 46
Unikátní výrobek Konferenční stolek SVN-05 můžete pořídit právě nyní u nás umístěný v rubrice konferenční stolky. Nyní koupíte ještě další produkty z této populární rubriky za výhodné peníze! Populární výrobce FORLIVING s.r.o. má v nabídce prvotřídní zboží. Naše nabídka je široká, mrkněte na další kousky od výrobce FORLIVING s.r.o.. Jejich výběr najdete pod popisem tohoto produktu.

Nejprodávanější kus Konferenční stolek SVN-05 originál od značky FORLIVING s.r.o. jednoduše najdete zde teď opravdu výhodně! Nabídky již od 4 319 Kč.