Konferenční stolek , /

Minimalistický konferenční stolek ze sektorové kolekce moderního nábytku Balux. Stolek je vyrobený z lamina s ABS hranami a... více informací »
Konferenční stolek
4 880 Kč
Více informací »
Minimalistický konferenční stolek ze sektorové kolekce moderního nábytku Balux. Stolek je vyrobený z lamina s ABS hranami a...

Minimalistický konferenční stolek ze sektorové kolekce moderního nábytku Balux. Stolek je vyrobený z lamina s ABS hranami a disponuje otevřeným a uzavřeným vnitřním prostorem, má 16 cm vysoké nožky z masivu. Dezén velmi hezky kombinuje dřevo dubu artisan s prvky černé barvy. Svým provedením skvěle zapadne do každé domácnosti vyznávající jednoduché a čisté linie bez zbytečných příkras. Stolek je vybaven vrchní ložnou plochou a dále vnitřním prostorem, který je rozdělený na dvě části. Jedna otevřená půlka vám může posloužit pro odložení věcí, které chcete mít rychle po ruce. Do vnitřního úložného prostoru můžete uklidit vše ostatní. Dodáváme v demontu. Podívejte se také na další nábytek kolekce Balux – viz související produkty níže.

Šířka 102
Hloubka 68 Designový produkt Konferenční stolek , lze koupit rovněž na webu zařazený v sekci konferenční stolky. Nyní pořídíte podobné zboží z naší kategorie za příznivou cenu!

Ve slevě tento produkt Konferenční stolek , / od populární značky FORLIVING s.r.o. jednoduše pořídíte zde nyní v akci. Cena již od 4 880 Kč.