Konferenční stůl ADAM

Konferenční stůl Adam 90 nabízíme z lamina o síle 22 mm v odstínu matná bílá v kombinaci s dezénem kamenného dubu. Hrany ABS... více informací »
Konferenční stůl ADAM
2 997 Kč
Více informací »
Konferenční stůl Adam 90 nabízíme z lamina o síle 22 mm v odstínu matná bílá v kombinaci s dezénem kamenného dubu. Hrany ABS...

Konferenční stůl Adam 90 nabízíme z lamina o síle 22 mm v odstínu matná bílá v kombinaci s dezénem kamenného dubu. Hrany ABS zaručují odolnost a delší životnost nábytku. Netradiční stolek má praktickou odkládací poličku a vytváří útulnou atmosféru každého interiéru. Dodáváme v demontu. Jednotlivé prvky kolekce Adam doporučujeme pro lidi, kteří nemají rádí experimenty, zejména ty interiérové. I pro ty, kteří ocení tlumené interiéry, ale také pro milovníky detailů, kteří pravděpodobně budou věnovat pozornost horní a spodní desce z MDF potaženou PVC matnou folií. Disponuje teleskopickými pojezdy zásuvek s plným výsuvem a má plastové nožky. Úchyty jsou chromované v odstínu lakovaného dubu.

Barva bílá
Materiál Lamino-MDFSuper produkt Konferenční stůl ADAM máte možnost koupit právě teď tu na webu v oblíbené sekci konferenční stolky. Nyní najdete ještě podobné zboží z této známé rubriky na pár kliknutí. Tento vyjímečný výrobce FORLIVING s.r.o. vám může poskytnout špičkové výrobky. A to je teprve začátek! Máme toho více, u nás v nabídce totiž najdete další kvalitní produkty od výrobce FORLIVING s.r.o.. Najdete je níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Tento kvalitní kus Konferenční stůl ADAM pocházející od značky FORLIVING s.r.o. jednoduše naleznete nyní za akční cenu! Cena od 2 997 Kč.