Konferenční stůl BRANDSON 1s/

Korpus kolekce BRANDSON je vyroben z LDTD tl.16 mm, jsou použity hrany ABS. Pojezdy zásuvek jsou typu rolničkový. Čela a dvířka jsou... více informací »
Konferenční stůl BRANDSON 1s/
3 568 Kč
Více informací »
Korpus kolekce BRANDSON je vyroben z LDTD tl.16 mm, jsou použity hrany ABS. Pojezdy zásuvek jsou typu rolničkový. Čela a dvířka jsou...

Korpus kolekce BRANDSON je vyroben z LDTD tl.16 mm, jsou použity hrany ABS. Pojezdy zásuvek jsou typu rolničkový. Čela a dvířka jsou z LDTD tl.16 mm a MDF rám. Horní deska je vyrobena z LDTD tl. 16 mm, hrana ABS. Nábytek v kolekci BRANDSON dodáváme v barevném dezénu bílá.

Barva bílá
Materiál MDF
Tento designový produkt Konferenční stůl BRANDSON 1s/ lze zakoupit právě nyní tady na stránkách v populární sekci konferenční stolky! Prozkoumejte akční produkty z této populární sekce za skvělou cenu! U nás vám nabízíme více, prozkoumejte u nás taky další skvělé zboží od dodavatele FORLIVING s.r.o.. Výběr toho nejlepšího najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Unikátní produkt Konferenční stůl BRANDSON 1s/ originál od výrobce FORLIVING s.r.o. snadno můžete najít u nás teď ve výprodejové akci! V akci od 3 568 Kč.